Nikolkin123

Co můžu udělat s mým typem vlasů??

Mám vlnité… Až příliž vlnité vlasy (afro). Nemůžu si udělat snad žádný pěkný účes a jakákoliv pestrá barva vypadá otřesně. Co mohu dělat? :(

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zkus brazilský keratin –

http://www.na­rovnani-vlasu.cz/brazilsky-keratin.html

http://search­.seznam.cz/?q=bra­zilsk%C3%BD+ke­ratin&sourceid=szn-HP

Další odpovědi
Drap

Nechat si sví přirozené vlasy. Nic tě to nebude stát a výsledek většinou bývá ten nejlepší možný.
Doplňuji:
Omlouvám se,překlep, mělo být své

pusinka50

Nejhorší je, když lidé s rovnými vlasy si přejí je mít vlnité a lidé s vlnitými vlasy zase chtějí rovné. Já patřím k těm prvním a co bych za to dala, kdybych měla vlnité. Vlnité vlasy dělají automaticky větší přirozený účes. Dívky s rovnými vlasy pak musí vymýšlet, jak svůj splihlý účes udělat bohatším, vymýšlejí stylingové přípravky, tupírují vlasy, vlní si je u kořínků žehličkou, aby měly větší objem, různě lakují a ničí si tím vlasy. Fakt nechápu, s čím nejsi spokojená

Lili54811

Nekteri lide by si moc prali mit vlasy jako ty a jestli chces jednou prijit jako nova jdi ke kadernikovi ten ti pomuze ale ja osobne bych chtela zkusit mit takove vlasy :))