ssbboo

Co může způsobovat motání hlavy?

Víte,poslední dobou se mi dost motá hlava.U doktorky už jsem byl a ta mi nezjistila absolutně nic. Ani prd.jen jsem slyšel'.tohle je dobrý dobrý tady je to křivě ale to je na obou stranách dobrá.Diagnóza hypochondr nebo simulant.No ať si říká co chce,ale já se pomalu netrefím do dveří.A to mam pracovat v lese.nevíte prosím někdo co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

vzhledem k tomu,že je neděle ráno,tak bych to tipnul na kocovinu,neboj,do večera to přejde…
Doplňuji:
…ale váženě,změň doktora,taky jsem k jednomu chodil roky,a prej:„…musíte si na to zvyknout“,a pak jsem šel jinému,a ejhle,problém vyřešen…

Další odpovědi
annas

Příčin je hodně., takže u mě je to jinak než u vás. 2. Na dálku radit je nesnadné. Jedině změnit lékaře..

Souhlasím s Vámi v tom, že ani mně lékaři nepomohli.proto jsem přešla na alternativní medicínu. Nemám závrátě pravidelně, ale znám jejich příčinu, i když chvíli trvá, než se stabilizuji. Mně závratě způsobuje nizký tlak a nedostatek železa.

Zkuste si projít odkazy a přečíst si o možných příčinách.
https://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­%C3%AD%C4%8Di­ny+z%C3%A1vrat%C3%AD+&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=7pCBU5KtDu­el8wfvrYCYCA

huxa

Měřila ti tlak?

marci1

Vzhledem k šíři možných příčin je nutné celkové vyšetření. Pacient by měl být vyšetřen zejména neurologem, měl by mít udělané EKG vyšetření a změřený krevní tlak. Důležité jsou i krevní náběry – hladiny minerálů, ledvinné parametry, jaterní testy, krevní obraz, CRP (infekční procesy v těle) atd. Při podezření na nemoci mozku a ústrojí rovnováhy a pohybu obvykle provádíme CT vyšetření, krční tepny vyšetřujeme ultrazvukem. Podobně je vhodné ultrazvukem vyšetřit i srdeční sval (ECHO srdce). Nenacházíme-li jasnou příčinu, nebo jsou přítomny jakékoliv poruchy zraku, lze doporučit vyšetření očním lékařem. Další vyšetření cílíme podle nálezů na výše zmíněných vyšetřeních.

http://www.ste­fajir.cz/?q=mo­tani-hlavy

petra15

prosímte marci1, to je krásná odpoved ! a proc tady v komentu ?
já vím, byla jsi tu vcera jediná s temi trolly, nikdo s nimi nechce nic mít…já se jim taky nepodílím na jejich trollování (príspevcích), ale tento snad troll není:-)

petra15

nakoukla jsem na jeho chytrosti – a mením názor, je to taky troll:-)