já12345

Co může způsobit dusíková bomba?

Dobrý den,
dnes jsme našli v lese nedaleko obytné zóny modrou bombu se značkou N (nejspíš dusík)
bomba vypadala nepoškozeně,závit nebyl odmontovaný.
Myslíte že je dobrý nápad zavolat policii(pyrotechni­ky)?Mohli by nám dát pokutu pokud by to byl planý poplach a bomba byla nevybouchnutá?nebo popřípadě že by to bamba vůbec nebyla a my se spletli?

Nejlepší odpověď
gecco

Modrá lahev N je technický kyslík – zavolání policie vůbec není od věci, může být skutečně nebezpečná.

Další odpovědi
Lamalam

Pokud předmět vypadá podezřele nebo nebezpečně, určitě policii zavolej. Pokutu určitě nedostaneš.