talka

Co může znamenat bolestivé časté píchání v různých částech těla?

Pokaždé jinde: v ruce (třeba v některém prstu), v noze (v lýtku), v něktré části hlavy …
Doplňuji:
Když mě jednou za čas (za týden?) někde píchne, tak nebudu hned otravovat léklaře! Jinak jsem zdráva.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Může to být něco neurologického, ale také nemusí. 🙂

Další odpovědi
marci1

Tyto příznaky mohou mít mnoho různých důvodů. Doporučuji návštěvu lékaře.
Doplňuji:
Píšeš o častém a bolestivém píchání. 🙂

isteron

Ten jav, že tie bolesti putujú po celom tele striedavo, je myslím že typické pre reumatické bolesti.