Fyzik

Co může za můj problém s močením?

Denně obvykle vypiju málo, zhruba litr a půl. Včera jsem byl v hospodě a vypil během tří hodin tři piva (to byl výkon!), takže jsem samozřejmě byl čtyřikrát na toaletě. Počtvrté jsem ale začal místo úlevy cítit velice nepříjemný pocit, jako bych měl plný močový měchýř, nicméně už tam nic nebylo. :)

A tak jsem šel domů, vyspal se, a ráno jsem byl plný elánu a moči a vše bylo v pořádku.

Nejlepší odpověď
Pájo

Nejspíše byl měchýř (mechanicky) podrážděn z toho nenadálého přeplnění…

Další odpovědi
Conchus

Tento pocit má každý, kdo vypije najednou větší množství tekutin. Dá se to zmírnit opakovaným tvrdým treninkem

terry

A co chceš slyšet? Diagnózu?
Něco tě bolelo, štípalo nebo pálilo?
Jestli jo a bude se to opakovat, doktor ti poradí.
Jestli ne, tak na to zapomeň.