JanyOK

Co může předběžné soudní opatření ?

zase nevím jak správně formulovat, spíš jestli může nějak omezit vlastnická práva, popřípadě zda se vydává, když jsou pochybnosti o kupních smlouvách a tyto následně zrušit i když je nemovitost zapsaná na základě těchto smluv v katastru nemovitostí? doufám že jsem nenapsala nesmysl ;o))

Nejlepší odpověď
Drap

Předběžné opatření u nemovitostí, většinou nedovoluje jakékokli pohyby s nemovitostí,/pro­dej, převod, darování, vzít si na ni úvěr/ nebo ho může zadržet , jako určitou hodnotu.