deliris

Co může ovlivnit motoriku?

Dobrý den, už nějakou dobu mám problém stát delší dobu rovně na nohou. Třeba se to hodně projevuje u mytí nádobí. Musím se opírat o linku a někdy ani to nepomůže, myju to na etapy. Jsem mladá, je mi 22 let. Prý mám na páteři skoliozu, ale nevím, jestli to může s tímto souviset. Taky mám vysokou hladinu hormonu prolaktinu, takže mlezivo z prsou, a podezření na nezhoubný nádor na podvěšku mozkovém – prolaktinom. Tento týden jdu na magnetickou rezonanci. Bojím se. Může to všechno nějak souviset?
Doplňuji:
Děkuji za názor, ale mě to v tom našem českém zdravotnictví přijde všechno strašně zabržděné. Na endokrinologii mě poslal gynekolog, na vyšetření jsem čekala tři měsíce, a když jsem se konečně dočkala, doktorka si jen dělala poznámky o mě, vyptávala se,pak si půl hodinu koukala do papírů, a vypsala žádánku na magnetickou rezonanci. Na nic čekám měsíc, no a na výsledky z ní budu čekat dva týdny ☹ takže tenhle problém se táhne už strašně dlouho a přitom vůbec nevím, co mi je. Přitom gynekolog o tom věděl už před rokem a půl a poslat mě na vyšetření až teď. Navíc se mi zdá, že se mi zhoršuje zrak.

Nejlepší odpověď
arygnoc

Může a nemusí.
Počkejte na výsledky a uvidíte.

Držím palečky.

Další odpovědi
žolik

Je to možné že je to od pateře,je potřeba udělat všechna vyšetření a podle toho nasadit léčbu,všechno je to takový maraton,všude se čeká,Já bych ti doporučila neurologa který se specielně zabívá pohybovým aparátem.

Zdroj: žolík