Avatar uživatele
deliris

Co může ovlivnit motoriku?

Dobrý den, už nějakou dobu mám problém stát delší dobu rovně na nohou. Třeba se to hodně projevuje u mytí nádobí. Musím se opírat o linku a někdy ani to nepomůže, myju to na etapy. Jsem mladá, je mi 22 let. Prý mám na páteři skoliozu, ale nevím, jestli to může s tímto souviset. Taky mám vysokou hladinu hormonu prolaktinu, takže mlezivo z prsou, a podezření na nezhoubný nádor na podvěšku mozkovém – prolaktinom. Tento týden jdu na magnetickou rezonanci. Bojím se. Může to všechno nějak souviset?
Doplňuji:
Děkuji za názor, ale mě to v tom našem českém zdravotnictví přijde všechno strašně zabržděné. Na endokrinologii mě poslal gynekolog, na vyšetření jsem čekala tři měsíce, a když jsem se konečně dočkala, doktorka si jen dělala poznámky o mě, vyptávala se,pak si půl hodinu koukala do papírů, a vypsala žádánku na magnetickou rezonanci. Na nic čekám měsíc, no a na výsledky z ní budu čekat dva týdny ☹ takže tenhle problém se táhne už strašně dlouho a přitom vůbec nevím, co mi je. Přitom gynekolog o tom věděl už před rokem a půl a poslat mě na vyšetření až teď. Navíc se mi zdá, že se mi zhoršuje zrak.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4691 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Může a nemusí.
Počkejte na výsledky a uvidíte.

Držím palečky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
žolik

Je to možné že je to od pateře,je potřeba udělat všechna vyšetření a podle toho nasadit léčbu,všechno je to takový maraton,všude se čeká,Já bych ti doporučila neurologa který se specielně zabívá pohybovým aparátem.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví