astroamateur

Co může malý kapr jíst?

Koupili jsme malého kapra a dali ho do objemného kýblu. Bohužel nevíme čím by se mohl živit. Poradíte? :)
Doplňuji:
Děkuji všem za tipy :) budou se hodit. A asi ano, kapřík v nejbližší době půjde na rozpálený olej. Do té doby vyměňuju každé 3 hodiny vodu a zároveň napouštím novou aby z ní vyprchal chlor :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Hlavně, ať vás nenapadne ta debilita, jít ho pouštět. Odsoudíš ho k pomalé smrti hlady.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe ničím. Kapr vydrží ,zvláště v zimě, dlouho, aniž by přijímal potravu. I v objemném kýblu nemůže žít věčně. Jinak kapří populace je schopna přijímat velmi různorodou potravu. Od hmyzu a různých vodních živočichů přes obiloviny, luštěniny a podobně.

anonym

Nejlepší je – byť i malého, kapra zabít a sníst. I pro toho kapra je to nejlepší.

  • upravovaná voda z vodovodu mu ´nechutná´
  • ani malý kapr – a ani v objemném kýblu, nemá dost prostoru
  • pokud nemáš vyřešeno ´vzduchování´, kapr se dusí

beer

V tom tvém kýblu si kapr stejně nic nevezme – pouze bys mu znečistil vodu, neřeš to ))