Adam74769

Co může dělat skoro 18letý syn za účelem přivýdělku? Aby to nebylo moc časově náročné, ale zároveň zábavné.

Nejlepší odpověď
Drap

Vše co téměř 18 letého syna baví , pokud se mu ovšem podaří něco podobného sehnat. Nejen syn, ale i spousta dalších lidí by dělala něco zábavného a časově nenáročného za velmi vysokou odměnu. Z toho lze usuzovat, že takových míst nebude zřejmě přebytek. Poptávka je zkrátka větší než nabídka.

Další odpovědi
msi

manuálně pracovat… co asi jinyho, prece se nebude valet doma, at maka klidne 12 hodin nebo cele vikendy… jen mu to prospeje do života

ReHu

No to jde o to, co pro tebe znamená zábavné.

lota

Myslím, že to záleží na tom, co syn umí, co ho baví. Dělat může téměř cokoli – co je v okolí dostupné.

Adam74769

Tak jde tady i o to, že má přítelkyni se kterou se vidí pouze v pátek a sobotu, ze školy přijíždí ve 4 hodiny. Pořád nás nemůže něco trknout co by tak mohl dělat a vyplnit prázný čas a ještě z toho vytěžit nějaký menší pěněžní obnos.