Heřman

Co může člověku způsobyt pití vody která podle rozboru vody není pitná?

A jak dlouho se dá tato voda pít nebo se nemá pít vůbec? nebo může se pít v málem množství za den?

Nejlepší odpověď
gecco

ROFL…
Hele – co asi tak, znamená „podle rozboru vody není pitná“???
Je tam moc uhličitanů? Nebo chlorodů? A nebo kyanidů???
___

Pane Lorenc, uvezu to??
:-OOO

Další odpovědi
Löwe

Od střevních potíží až po smrt. Záleží na tom, jaké jsou ve vodě bakterie.. Pokud ti někde na horním toku řeky umře zvíře a bude v té vodě hnít, tak bys asi nedopadl/a moc dobře, kdyby ses o kus dál napil c:

JájsemRaibek

Můžeš ji pít celý život a nic se neděje-třeba v Africe. Ale taky se můžeš napít jen jednou a trochu a pose…:D Faraonova nemoc :D
Těžko říct komu uškodí a komu ne a v jakém časovém období.

da ny

Takovou vodu bych ve zdejších podmínkách nepila vůbec.
Hlavně bych ji nepodávala a nevařila z ní dětem.
Průjem a zařívací potíže je to nejmenší, co Vás může potkat. Při dlouhodobém pití nepitné vody může docházet k nevratnému poškození zdraví..
Taková voda poslouží jen jako užitková.

bulík

výměu trenek

Xantyp

Jak se říká „průjem jako řemen“