Co může být zdrojem rušení v panelovém domě? UFO, policie, federálové, nebo nějaká chyba?

Zvuk http://uloz.to/xjXYt­TwJ/vysilac-v-panelaku-brno-wav (106.62 MB) nahrán na diktafon s funkcí hlasové aktivace. Zvuk vycházel ze zesilovače z kazeťáku, umístěný nad dveřmi v pokoji. Bylo to v zimě 2006. Letos byla rušena podobnými zvuky elektronická dětská chůvička.

Odpovědi
arygnoc

akýkoľvek zdroj elektromagnetického vlnenia, v podstate akýkoľvek elektrický spotrebič/zdroj.

mosoj

Nějaké prase používá neodrušený elektrický spotřebič. Buďto si ho sám bastlil nebo mu u něčeho odešel odrušovací člen. Většinou se jedná o domácí spotřebiče s motorem ( není ale podmínkou i některé polovodiče, zejména spínací ruší).
Doplňuji:
Může to být i zapalování motorového vozidla.
Pokud to bude přetrvávat, nahlásit na radiokomunikač­ní úřad.

klob1

i duchové využívají elektronických zařízení pro komunikaci s lidmi na světě..nejlépe to je u pilotních radií.
zvuk jsme neposlouchali ,tak jen reagujeme na otázku..