kimis

Co muze byt pricinou nizssiho vykonu auta????

Co muze ubirat vykon autu,kdyz je vsechno v poradku i na motorove brzde to ukazalo ze je vykon dle TP,ale zrychleni z 0–100 o 4s vice a max 180km/h.Zadek mi nepribrzduje.Vyfuk zkontrolovan,di­agnostika v poradku,tlaky ok,proste vsechno v poradku,jen je to liny jakobych tahl vozejk jeste.Jinak je to V6 2,5L benzin.
Doplňuji:
Vazim pouze 100kg.....A ridici jednotka by to ubirala pri jizde z jakeho duvodu?? Divne ze na mereni je vse OK.

Odpovědi
anonym

Pokud je v pořádku vše, co píšeš, pak může být na vině řídící jednotka – a nebo jsi natankoval ´línej´ benzin.
Doplňuji:
Řídící jednotka „neubírá“ – ale může např. nastavovat v různých otáčkách špatně předstih či dávkování paliva. Pokud můžeš, vyzkoušej jinou – a nebo nech tuhle otestovat.

AJICEK

nechapu!!pokud je výkon na meřaku Ok tak to nereš!!jestě mě napádá nevážíš 200kg???
Doplňuji:
diagnostika auta se děla i jízdní-to znamená že technik vezme notebook zapojí do řidíci jednotky a jede projet auto-zkus nechat udělat,ale třeba u Mazdy chtějí 2500kč.

Dochy

A opravdu nemáš žádnou přítěž? Já takhle jednou kontroloval ve Feldě rezervu a zjistil jsem, že ta vana ve které je uložená je skoro po okraj plná vody…

honza19hk

Nenatankovals někde mizerný palivo?
Takový olej v naftě nebo voda to klidně může způsobit ,až do zničení motoru.A co se týče benálu tak je to podobný.Nový auta na to jsou docela háklivý.

kimis

Vymenu ridici jednotky sem nedelal ,pry to nejde je jen tak prohodit.....i­mobilizer je proti. A diagnostiku za jizdy jeste take ne. Neni nikdo kdo by poradnou Fordi mel. Universaly nic nevidi.

mojitek

zkus zadat otazku na skoda.panda to je web o autech