Co může být příčinou netopícího auta?

otázka je myslim více než jasná..
Doplňuji:
chladící kapaliny mám dost právě.. slabě to topí.. ale opravdu jen slabě..

Nejlepší odpověď
anonym

no v první řadě bych se podíval,jestli mám dostatek chladící kapaliny,potom možná ani nefunguje vlastní topení.

Další odpovědi
cukrar

je třeba stanovit jaké to je auto, stáří, teplota chladící kapaliny, zdali je to za jízdy či stojící auto,

Zdroj: ICQ 55 180 641

mosoj

U většiny aut se jedná o teplovodní topení.
Předpokládá´m že nemáš klimatizaci.

1. Zkontrolovat zda cirkuluje voda přes
výměník topení. Pokud je výměník schovaný určitě k němu vedou hadice jedna tam a druhá zpět. Musí být obě teplé. Ta zpět sice míň ale při fungujícím oběhu nebude ten rozdíl velký.
2. Může být zanesený filtr topného vzduchu nebo přímo žebra výměníku.
3. netočí se ventilátor topení.
4. Nízká teplota chladicí kapaliny ( nefungující termostat).

Misak22

Je to ten výměník tepla jak zmínil kolega je ucpaný"malí chladič" měl jsem to také u Audi A4,auto je ohřáto na provozní teplotu ale fouká jen vlažný vzduch.Je to pod palubkou uprostřed,většinou se tam dá dostat ze spoda od řidiče nebo spolujezdce,já musel vypustit klimu a vyndat palubku i s topením komplet.Opravdu záleží co je to za auto.