janani

Co může být příčinou bolesti hrudní kosti při nádechu? Je nateklá, ale na dotek nebolí.Prosím o odpověď. Děkuji

Odpovědi
Bedy

Tady nemá cenu na nic čekat měla jste si dojít k lékaři, tak pokud se to nezhorší, tak v pondělí běžte k lékaři a je to. Může to být i vážnější.

zzzzz

Může to být po starším úrazu, např. malinký kousek odlomené kosti, ale každopádně bych navštívila lékaře, pod hrudní kosti je srdce, tak bych to neriskovala, nemůžete vědět jistě, že to bolí ta kost, může to být i nějaký vmetek v žíle. Raději jděte k tomu lékaři.

Jsemtady

Muze to bejt jenom skriplej sval, to se obcas stava. Pokud to ale nateka apod, nebo jestli vis o urazu, tak vyhledat lekare.