Co musím splnit za podmínky, pokud chci dovážet dětský textil z Polska? (atest, označení dovozce na zboží atd?…)

Musí být zboží označeno atestem, nebo musím mít nějaké potvrzení o tom, že je zboží nezávadné atd…? Co je ještě třeba udělat – označit zboží dovozcem atd.....?)

Odpovědi
Greneia

Zkuste lépe konkretizovat, myslíte tím, jaké parametry musí mít textil při uvedení do eshopu? Pokud tohle, tak je samozřejmě výborné napsat skutečný stav věci, rozměry, materiál, eventuelně, jak se udržuje .. výrobce netřeba uvádět .. atesty pokud vím, tak u oblečení netřeba.

Nebo jste otázku myslela jinak?

nabubindes

zamysli se a začni konečně dělat něco, čemu opravdu rozumíš!!!