Peťa=D

Co musím mít vystudovaného na anažerku (květin)

Napadlo mě že bych chtěla studovat anažerku nebo květinářku ,ale nevím co musím mít vystudovaného.Ráda bych si popovídala se zkušenou anažerkou/kvě­tinářkou.Děku­ji

Doplňuji:
Tak tedy aranžerku…jsem se spletla

Nejlepší odpověď
quentos

tak na to hlavně nehledej „anažerku“, ale ARANŽERKU. Existuje zahradnická VŠ (v Praze v Brně), ale na květinářku by snad stačila i střední

Další odpovědi
vodra

jsou na to nějaké kursy,myslím i rekvalifikač­ní,zeptej se ns pracovním úřadě,tam by ti mohli dát adresy,nebo zkus vyhledat spojení na mgr Reneta Steinová,vede Floristické kursy v ceně asi 4 až 9000,–kč,
nebo ti poradí

Květinka*

stačí 99,5% střední poté jsou kurzy!!!