sofi

Co musí obsahovat návrh na zvýšení nájemného?

Doplňuji:
No,zdá se mě vysoký ten návrh na zvýšení nájemného, myslela jsem si, že musí obsahova za kolik je 1 m2,včetně vačíslení záloh na energie a společné prostory.

Odpovědi
Miroslavst

Řekl bych, že nic, jen to oznámení, jelikož se jedná o jednostranné navýšení nájmu.

Tak to zřejmě ano, ale s tím nic nenaděláte, jelikož stále je to jednostranné.