opička14

Co mám dát svému klukovi k narozeninám když mu bude 16?

co mám dát svému klukovi k narozeninám když mu bude 16 ? :)

Odpovědi
Matthew

To je těžké takhle posuzovat dárek pro někoho, koho ani neznáme. V 16 ti bych se asi vybodl ještě na flašku alkoholu, netvrdím že bych v jeho věku s tím už zkušenosti neměl, ale dá se vždy vymyslet lepší dárek. Třeba taková maličkost jako společná večeře nebo dárek dle jeho zálib. PS na pravidlo: čím dražší dárek, tím lepší" bych zde určitě nehleděl, dokáže udělat radost opravdu i maličkost ;)

anonym

Roztáhni mu!!!!

anonym

Velkou pusu,obejmutí,malý dáreček co mu udělá fajn a bude spokojen.
Plyšáka,lahvin­ku,atp.

jáára

PS4
co jinýho
Doplňuji:
… peníze na ruku
LOL

anonym

no podle toho co ho baví, co má rád, a kolik máte na dárek peněz, pokud rád dělá na kolách triky tak BMX, nebo teba novej mobil, nebo Xbox, nebo prostě peníze na ruku.

Quimby

Kup mu něco osobního, třeba i maličkost. Něco takového co mu připomene tebe a bude vidět, žes to kupovala pro NĚJ.