Avatar uživatele
anonym

Co mně přinese přechod na Google Chrome?

Používám už několik let Firefox a jsem s ním spokojen. Vím, že hodně lidí přechází na Google Chrome. Přinesla by mně změna něco nebo je Google Chrome jen módní záležitost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5329 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

Prakticky jediná výhoda, která plyne z používání Google Chrome je vyšší rychlost načítání stránek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas

Pokud já můžu porovnat s Firefoxem – ze kterého jsem přešel na Chrome:
Chrome má téměř okamžité spuštění, program sám o sobě je velmi rychlý. Co se týče loadování stránek mi to vyjde tak nějak na stejno. Pokud mám těch stránek ale moc (a paměti RAM ubývá) tak bývá trošku zasekanější než Firefox.
Jinak oba prohlížeče jdou kupředu, takže vlastnosti jsou docela podobné (např. vypisování všeho možného po tom co zadáte část slova do adresního řádku).
Chrome umí i na stránkách vyhledávat, např. napíšu-li seznam nabízí mi hned, že pokud zmáčknu tabulátor můžu rovnou vyhledávat slovo přes seznam.cz. Ale jak to funguje přesně to nevím, asi jen u stránek co se naučil.
K Chromu ale pokud vím zase není moc plug-inů, např na odstraňování reklam. Přesto u mě asi vítězí ta rychlost a jednoduchost. Jednotlivý panel můžete např. vytáhnout myší a bez znovu-loadování pokračovat v novém okně..

Být vámi asi bych to zkusil a uvidíte sám.
Já zkoušel třeba i od Applu to jejich Safari a to mi nesedlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek