Xanada

Co mi to roste v akváriu?

V akváriu podél stěny v písku se objevilo něco jako podhoubí, ze kterého rostou stopky s štětičkami. Je to celé bělavé barvy. Jak to zlikvidovat? Akvárko má 56 litrů a teplota vody 25°C.

Odpovědi
anonym

Byla by možná fotečka?

Xanada

Bohužel,foto technicky nezvládnu. Je to poloprůsvitné, stopky asi 2cm,štětičky-klasy 0,5cm.Včera jsem vyčistila akvárium, dala Preventan a dnes to opět začíná růst.