smile11

Co mi tím kluk naZnačuje, když na mě po očku mrká na dálku a usmívá se na mě? Občas zase obrátí oči v sloup.

pořád se ke mě na dálku takhle chová. mi se líbí, ale nevím, co tím on naznačuje.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak se ho zeptej, ne?
My ho dokonce ani nevidíme…
😉

Další odpovědi
anonym

Signalizace je to celkem jasná. Nejspíš čeká, že se na něj usměješ taky (a možná i mrkneš). Obracení očí v sloup chápu jako: Bože, to je trdlo, ještě jí to nedošlo!!!
Milá slečno, odjakživa platilo, že když někdo něco neví, tak se musí zeptat, aby měl ve věcech jasno. Většinou je ale nejúčinnější zeptat se toho, vůči komu nějaké nejasnosti máme.
Za sebe ti tu mohu napsat sebevětší nesmysl a pravda to nakonec vůbec být nemusí. Zkus překonat ostych a vyraz s dotazem na mrkálka. To bude nejrychlejší cesta.

led

chlapcová pantomíma:
Tu som, páčiš sa mi… /zadíva sa, žmurkne a usmeje
Joj, ty si nechápavá! /prevráti oči, ústa do o
No pozri na mňa, tak, čo? / znova mrkne okom, usmeje sa, naznačí rukou
To je teda.. /Prevráti oči, ústa do veľkého O, zalomí rukami
Ale ja som vytrvalý, poď ku mne… / zoširoka sa usmeje, kývne hlavou, žmurkne,
Ách, s tebou by sa dorozumel len slepý… /zakrúti hlavou a prevráti oči
Doplňuji:
opäť na žiadosť odpoveď v češtine v diskusii

Jaksi jsem si neuvědomila, že mladí již slovenčině nerozumějí

led

smile11, preklad do češtiny:

chlapcova pantomima: /(Pantomíma je divadelní hraní beze slov)
Tady jsem, líbíš se mi … / zadívá se, mrkne a usměje
Joj, ty jsi nechápavá! / převrátí oči, skroutí ústa do o
No kuukni na mě, tak, co? / Znovu mrkne okem, usměje se, naznačí rukou
To je tedy .. / Převrátí oči, ústa do velikého O, zalomí rukama
Ale já jsem vytrvalý, pojď ke mně … / Zeširoka se usměje, kyvné hlavou, mrkne,
Ách, s tebou by se dorozuměl jenom slepý … / zakroutí hlavou a převrátí oči