Rico

Co mi řeknete o značce Acer?

Od mých známých slyším že značka Acer není moc dobrá,ale já i přesto si koupil notebook značky Acer a nemůžu si stěžovat až na vypínání během práce které už se vyřešilo a zase funguje normálně,dokonce i lépe.Povězte mi o značce Acer neco více,děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Našla jsem Vám na netu nějaké recenze
http://www.no­tebooky-acer.cz/recenze-notebooku-acer.php
Neuvádíte jaký typ máte,tak těžko říct,myslím,že se budou od sebe lišit kvalitou podle označení. Jinak určitě jako u všech výrobků,se i mezi těmi nejlepšími značkami může vyskytnout zmetek..

Další odpovědi
Rootfelen

Pokud mate na vyber tak do ni nechodte. Z moji zkusenosti ale i ze zkusenosti mych pratel nedoporucuju. Masivni reklama a hromady „opravdu uzitecnych“ funkci spojene s nizkou kvalitou vysledneho produktu. To same vam rekne kdokoli, kdo se alespon trochu orientuje. pozor vsak na recenzenty a prodejce – to byva ta masivni reklama.

HOMER

Já se domnívám,že na značce sestavy až tak nezáleží,vždyť součástky jsou často stejné u IBM,DELL,ACER stejně jako i od jiných.

vecernice

Já mám acer a jsem spokojená,jen to tedˇ musím zaklepat.