Bronzový

Co mi může zpomalovat připojení k internetu ?

už od včerejška mám něčím zpomalený internet, vždycky když měřím rychlost mám tak 8Mbit/s a nyní naměřím tak 0,5Mbit-1Mbit/s je to jako bych něco stahoval ale nestahuji, ani nikdo jiný na WiFi nic nestahuje a i když se připojím na WiFi z jiného Pc tak je to stejně pomalé takže to počítačem není. U her mívám teď odezvu tak 250MS a s tím se opravdu nedá hrát. neví někdo čím to může být ? za internet si pořád platím a to že bych vyčerpal data není možné když si platím za měsíc a ne za určitý poče dat...

Odpovědi:

Taky mám od včerejška zpomalený internet, asi chyba v matrixu...
Doplňuji:
doplnění: mám od UPC

Jaké máš připojení?
Jsou dvě možnosti - zpomaluje:
1. něco za modemem (router, počítač...) - tvá LAN
2. modem nebo linka - to je v režii providera
Takže pokud 1. vylučuješ, kontaktuj providera...
;-)
Jen - jaký máš FUP?? - nemohl´s jej překročit?

Pokročilý

U koho máte zařízenou internetovou přípojku? A kde bydlíte? Já jsem u O2 a bydlím v Posděbradech a u mě nic

Zlatý

Muze to byt cokoliv ....stahni si toto ... System Explorer .... http://systemexplorer.net/… je to opravdu mala ulita ale vykona ....nainstaluj a spust ...
Po spusteni se nejdrive podivej co ti vytezuje PC (cpu) a pak prejdi na kartu .. pripojeni a mrkni se zda tam neni neco spusteneho zbytecne a co ti nejvice odesila a prijma data ... muzes rovnou udelat bezpecnostni kontrolu pomoci tohoto programu jen klikni na provest kontrolu ....a pak zobrazit online ..
Apropo ...nedavno jsem mel podobny problem ... zjistil jsem ze mi to delal Bittorrent klient ...zdilim velke mnozstvi linuxovych distribuci a jinych programu takze nez se mi nacetla stranka v Mozille trvalo to klido 30.sec..
Pokud mas teda Torrent tak ho vyzkousej Vypnout ...Pokud mas nastaveny nejaky DNS server tak ho vyzkouzej zmnenit ....jinak uz jen zkusit Tuneling ...:D
Jo a jeste restartuj Router ....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.