Co mi hrozí při zjištění zbytkového alkoholu (0.25) v dechu při jízdě autem?

...Dopoledne mi bylo naměřeno z dechu 0.25 při jízdě autem + rychlost 72km/h v obci. Vím, je to moje blbost..počítám s tím, že příjdu o papíry + dostanu pokutu. Body mám všechny je to můj první přestupek. Jelikož jsem našel jenom samé staré témata před rokem 2013 tak jsem se chtěl zeptat co mi vlastně hrozí. Prosím lidi kteří chtějí psát že jsem debil že jsem měl zbytkový alkohol tak ani psát nemusí, vím to sám ;-). A svých následků jsem si vědom. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tučná pokuta v každém případě a dá se předpokládat že může přijít i k odebrání řidičáku. Nelze paušalizovat. Případ od případu je jiný.

Další odpovědi:

Zlatý

Rozdíl mezi zbytkovým alkoholem a normálním je asi takový, jako mezi špinavými penězi a normálními.Zase jeden nesmyslný terminus technikus,.

Tady píšou lidé,že jim odebrali ŘP i za 0,2. http://www.bezplatnapravnipora dna.cz/…

Pokročilý

Vepište odpověď... http://www.12bodu.cz/…

Zbytkový alkohol bych neřešil, horší je teď překročení o 20km rychlost v obci, sebrání řidičáku.

Bronzový

Já bych to viděl na 3-6 bodů, tytyty dostaneš na prdel pokuta do 5000,- a hotovo. Do 0,3 se to nijak zvlašť neřeší. Nad 0,3 potažmo nad 1,0 by to bylo horší. Podle mě dostaneš větší čočku za tu rychlost (přeci jen to překročení je na obec docela značné) než za ten chlast (tam jsou i policajti, co to když je všechno cajk moc neřeší).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 625
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.