Co mi hrozí při nezaplacení exekuce?

Nejlepší odpověď
standa

Pokud máte na mysli, že nemáte žádný exekuovatelný majetek a nelze tak v daném okamžiku uspokojit věřitele resp. exekutora, tak se v podstatě nic dramatického neděje, nejedná se o žádný trestný čin a tudíž vám nehrozí žádný trestně-právní postih.

Exekuční titul však bude existovat i nadále a exekutor bude čekat až se ´objeví´ nějaký majetek (příjem), který by bylo možné zabavit…

Samozřejmě, že váš dluh v čase narůstá !