huxa

Co mi hrozí, jestliže jsem nedošel na půlku hodiny na střední škole?

Byla změna rozvrhu a všichni sme se domluvili, že půjdeme domů, nakonec se tam půlka třídy vrátilo, takže nás asi nějak učitel potrestá

Nejlepší odpověď
badisko

pujdes do pekla…!!!! a zbytek tridy take …jedna polovina ze chodi za skolu a druha ze podrazi zbytek tridy a nedrzi partu!!! a co nato ..rika skola ?.proste omluvenka…a smitec .....

Další odpovědi
Fienir

To se nám taky stalo, radši si napiš omluvenku, že jsi nevěděl, to bude stačit (alespoň u nás to stačí).

Funna

co by?…neomluvená hodina…za to se nestřílí…max. důtka třídního učitele…

Bedy

Hrozí ti nejvýš neomluvená hodina. Pro jistotu si napiš omluvenku nebo možná lépe, řekni rodičům.