Illines

Co mi dela problem v komunikaci?

jak jsem dlouho mimo CR,zapominam pravopis a slova v cestine.Vzdy jsem si myslela a byla v presvedceni ze,to zapomenout nelze,ale uova jsem se spletla.Dnes vim,ze mozne to jest.

Nejlepší odpověď
quentos

běžnej jev – mně na to, aby mi naskočilo angl. slovo dřív než české, stačí profesionální deformace, ani nemusím být mimo ČR ;{)>

Další odpovědi
briketka10

mě to nevadí a ty si s tím hlavu nelam
myslím, že my po tobě vše přečteme ☺

Pájo

Měj občas při ruce knížku v češtině, sem tam se podívej na český film, udržuj komunikaci v češtině (internetová telefonie ap.). Pomáhalo mi i předčítání českých textů (el. knih) pomocí software (Voice Reader).

Damiana

No problem. Myslím, že si rozumíme:-)