Co měly společného (výběr) tyto ženy ?!

Hana Benešová

Milada Háchová-Rádlová

Irena Svobodová

Doplňuji:
Nezdá se vám,že ta poslední,paní Livia ,se nějak společensky,po boku manžela,neukazuje?!

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Manželky prezidentů naší země (byť s různými názvy).

Další odpovědi
hanulka11

nevím co myslíš, ale byly to manželky presidentů
Doplňuji:
asi ví proč- já bych to nechala na ní

Drap

Byly ve své době prvními dámami naší republiky.
Doplňuji:
K doplnění : Je to škoda, mohli by pobrát více propisek.

anonym

První dáma, manželka prezidenta republiky, žena soudruha prezidenta…:D

Larissa

Jelikož je neznám, tak typuji, že příjmení zakončené na „ová“? :D
Doplňuji:
Teď, když se dívám na zbývající odpovědi, tak si připadám jako kretén. Vůbec mi to nedošlo… :D:D