Michal Kole

Co měl Toník Rosický Suchý v Ordinaci v Růžové zahradě (TV NOVA) s těmi plavkami a plaváním? Nepochopil jsem kontext

Nejlepší odpověď
ahold

Paní Lapařová utratila všechny peníze za zázračnou lampu. A tak místo nových plavek Toníkovi obarvila potravinářskou barvou staré gatě. Naštěstí je prvně zkusil doma ve vaně a crčela z něj modrá voda.
A nových plavek a zaplacení kurzu se dočkal za cenu dalšího podvodu na p. Lepařovou. Ale Zdenička Suchá jistě všechno včas odhalí, vyřeší a dá do pořádku.
Neboj se Michale, je to jenom pohádka.

Další odpovědi
www

Šmarjá Michale, tebe to drží aji u televize? 😁
Tak tedy jo, ale sem to raději nechoď rozebírat, tedy jestli můžeš 😉.