JájsemRaibek

Co měl Adolf Hitler s rukou?

Na videu jsem viděl, jak si sundavá brýle, přičemž je bere tak divně do ruky, jako by měl ruku ochrnutou.
Co tedy měl s rukou?

Nejlepší odpověď
Eglantine

Hitler trpěl Parkinsonovou chorobou, která zapříčiňuje to, že pacient postupně není schopen ovládat nebo kontrolovat svůj pohyb.(http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Par­kinsonova_nemoc)

Jinak, tady je video, kde je k tomu víc informací:

http://www.vi­deacesky.cz/os­tatni-zabavna-videa/hitlerova-skryta-choroba

Další odpovědi
Putin

Vidím, že je tu dost dalších verzí, tak jednu přidám 🙂 Asi jsi viděl tohle video http://i1.kym-cdn.com/photos/i­mages/original/000/854/­180/631.gif – Tato scéna je natočena podle posledních dnů Adolfa Hitlera. Podle dokumentu, který jsem viděl, trpěl v těchto dnech silnou depresí, díky rychle se stahující smyčky kolem Berlína. Hitler to viděl jako svůj konec – a měl pravdu. Třep v ruce byl způsoben právě tou depresí 🙂 http://hdwallpa­perhub.net/wa­llpapers/l/1280x102­4/67/movies_dow­nfall_nazi_scre­enshots_adolf_hi­tler_der_unter­gang_1280x1024_­66559.jpg → Tady jde zase vidět, že si ji už radši drží 🙂

Agneta

Problém byl v tom, že byl tak chudý…neměl ani na videokameru nebo mobil, a televizi si prý mohl dovolit jen černobílou. Ovládal prý ale skoro celý svět přes diskuzní fóra v internetu.
S tou rukou je to známé…měl přece psa, a celý den jen ukazoval, jak vysoko dnes skákal. To pak bylo údajně uzákoněno jako „Hitlerův loket“ , jakožto míra na všechno:DDD
Troll je v internetovém slangu anonymní účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním, a to on rozhodně a prokazatelně dělal. Dnes má proto na velké většině webů ban:DDD

anonym

Pořád jí zvedal a ukazoval někam dopředu a lidi to dělaly po něm.

anonym

Nejspíš rozpíchané žíly…
V době, kdy vedl Německo do války, byl Adolf Hitler závislý na kokainu a denně konzumoval na 80 různých léků včetně testosteronů, opiátů, sedativ a projímadel. S jejich pomocí udržoval německého diktátora při životě a plné síle jeho osobní lékař Theodor Morell.

led

Eglantine, Putin
V prípade Hitlera ide o zlúčenie viacerých chorôb, Parkinsová choroba, depresia, nedostatok slnečného svetla, málo pohybu, duševné i fyzické vyčerpanie, ako prísny vegetarián mal nedostatok aj potrebných vitamínov