Miroslavst

Co mě to bolí?

Když si sáhnu přesně do míst, kde se napojuje stehno k tělu-myslím, že to je tříslo, ale nevím, tak tam cítím bolest. Při chůzi bolest necítím.
Takže když si tam sáhnu, nahmatám něco jako žílu a ta bolí.
Vím, lékař poradí-zajdi k lékaři, ale mě zajímá co to je a co to bolí a třeba proč.
Děkuji.
Doplňuji:
A z čeho je ta tříselná kýla, to je jako namožený sval nebo ta žíla nebo co to je? A co pomůže, teplý nebo stuený obklad? A kde jsem k tomu přišel? Nic těžkého jsem nezvedal. Abych nezapomněl, je to vlevo.

Nejlepší odpověď
kropitko

Zřejmě to bude nateklá žláza,která je citlivá na dotek,nějaký důvod bolesti určitě existuje,takže jestli Vás vážně zajímá co to je,tak hurá k doktorovi…

Další odpovědi
martina1

Neuvažoval jste o tříselné kýle??Ale telepat nejsem, asi určitě by to chtělo toho doktora.
Doplňuji:
Zrovna tohle na naší chirurgii neřešíme,ale tříselná kýla vzniká nejčastěji u mužů,v tříselném kanálu,kterým vám sestoupila varlata v prenatálním období.Pak tam vznikne tzv.prstenec.Pos­tupem let se vaše břišní stěna ochabuje a prstencem se může dostat část vašeho střeva až k ní.Pak to bolí a objevuje se zduření jako jitrnice nebo boulička.Pokud je vám okolo 50let tak to bývá časté.Teď jen doufám,že jsem se neskla a nepíšu tu bludy.Mohl jste si jen natáhnout třísla…

Michal

Ale jedině doktor vám může dát uspokojivou odpověď.My tady trochu hádáme z křišťálové koule.

gnr54

Může to být taky kýčel.Než mi bolela kýčel,tak mne nejdřív a dost dlouho bolelo tříslo.Někdy to bylo až neůnosné.Potom bolela kyčel a doktorka mne poslala na rentgen a tam zjistili že mám už čtvrtý stupeň.To znamená že je kost na kost.

ten který je

Není to kousek vedle?Miroslavste co jste vyváděl? 😁

GangstaHelper

Jejda :D