Téčko

Co mě poštípalo?!?

Poštípaly mě takové pohyblivé tečky. Začlo to že přijdu k noťasu a vidím v rohu na displeji malé pohyblivé tečky. Zlikvidoval jsem je, ale další den se vzbudím celý poštípaný, a vidím že jsou na noťasu, na rychlovarce, i nahoře na termosce pár, asi jsou teplomilní nebo tak něco. Jsou opravdu malí sotva je vidět, jen zlomek milimetru skoro nejdou ani rozmáčknout, poštípali mě u kotníků, zápěstí, u pasu a tak, asi kde je tenká kůže. Dal jsem sprchu, ale asi za hodinu mě něco šimrá a ta tečka leze po mě!@#$ a pak zas.. Co to je, a odkud? Štěnice to asi nejsou, díval jsem se na fotky a ty jsou mnohem větší a jiné, blechy ty zase skáčou ne? Tyhle jenom lezou. Mohl to přinést pes? Já sice nemám ale mívám návštěvy…nebo holubi? Jsem v podnájmu je to starý činžák ve městě takže na balkony létají holubi. Nebo nějací roztoči? o těch moc nevím-jestli jdou vůbec vidět nebo jestli štípou. Co je to POMOC!

Odpovědi
gecco

Těžko říct – podle popisu může jít o lecjakou ´mrchu´, možný je třeba čmelík (holubi)…
Zkus jich pár nachytat a dát k identifikaci (na OHES ti poradí)…
😉

bolak

Vyfoť to a pošli do poradny na ulekare.cz, tam ti řeknou. Je to anonymní.

Téčko

Dík gecco, že by to byli ti čmelíci je možné v těch vedrech mám pořád otevřené okno mohli sem nějak nalézt z těch holubů :(((( čmelík má mít asi půl milimetru i když mě se zdají i menší těžko říct, tak co šlo jsem čistil savem a postříkal jsem to tu trochu biolitem že se tu nedalo být, ráno jsem je viděl ale teď večer už skoro ne, ale bez otevřeného okna se tu v létě nedá vydržet tak se jich bojim hrůza jak jsem poštípaný. Jak nenávidím ty holuby! někdo je má asi na balkoně nebo na okně nebo jsou na střeše pořád tu létají :(((

Jugar nechápu nedáváš smysl