BIGFOOT

Co mě na tomto serveru čeká?

Přihlásil jsem se sem ne abych dával moudra,ale abychom si v legraci zpříjemnili den. A vaše reakce? Ani kritika,ani veselí,takže už i mě ten humor pomalu přechází. Je hrůza si představit, jak se asi zdílíte na facebooku." se slzami v očích " BIGFOOT

Nejlepší odpověď
led

V tom ste si pomylili adresu. Adresa pre vás je http://vtipy.ne­troof.eu/
Tu sa hlavne dávajú odpovede na otázky. Je pravda, niekedy je aj smiech, niekedy smiech cez slzy. Ale hlavne je tu Poraďte-Poradíme

Další odpovědi
anonym

jo Bigfoote s humorem tady daleko nedojdeš,i já se o něj občas pokoušela,ale marně

martina1

Nebuďte pesimista,jen skončilo léto a zase začal naplno pracovní rok a s tím i více tarostí a lidem nezbývá tolik času a nálady na sezení u počítače.Alespoň si to myslím.Já sem taky moc často nekouknu,už pomalu rozcházím nohu a doufám,že brzy berle zahodím.

BEAES

Jo, je to tak. Trošku pobavení bývá večer,tak pokud můžeš, choď sem večer po 20h. Dopoledne je tu spíše výuka a více těch problémů. Ale o tom to tady je.....

Elk

To chce chlape vydržet. On se tady někdo zkoní a tak se zatím můžeš pobavit nad mým domácím videem. Mazdar!

Zdroj: http://www.uloz­to.sk/4747232/­j.-elk-j.-last-unchained-melody.3gp

ReHu

Tak hoď nějakou legraci do placu.

pondělí

nediv se tady se jen honí body i já jsem pro ně debyl,nebo debil,už ani nevím......

alexandra

Milý Bigfoote,tak jsem se chtěla podívat na Tvé otázky a odpovědi,co jsi nám tady vtipného sdělil Ty,ale bohužel nedovoluješ sdílet své otázky a odpovědi.Máš to privátní.Takže mám teď už i já slzu v oku,když nám nedovolíš se na ně mrknout. Jinak pokud chceš vedět co Tě tady čeká,tak asi jenom otázky a odpovědi.

Michal

Musíte i vy tomu napomoc.Neptejte se jak! Konejte podle své vůle.