Pokročilý

Co mě na tomto serveru čeká?

Přihlásil jsem se sem ne abych dával moudra,ale abychom si v legraci zpříjemnili den. A vaše reakce? Ani kritika,ani veselí,takže už i mě ten humor pomalu přechází. Je hrůza si představit, jak se asi zdílíte na facebooku." se slzami v očích " BIGFOOT

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

V tom ste si pomylili adresu. Adresa pre vás je http://vtipy.netroof.eu/
Tu sa hlavne dávajú odpovede na otázky. Je pravda, niekedy je aj smiech, niekedy smiech cez slzy. Ale hlavne je tu Poraďte-Poradíme

Další odpovědi:

jo Bigfoote s humorem tady daleko nedojdeš,i já se o něj občas pokoušela,ale marně

Bronzový

Nebuďte pesimista,jen skončilo léto a zase začal naplno pracovní rok a s tím i více tarostí a lidem nezbývá tolik času a nálady na sezení u počítače.Alespoň si to myslím.Já sem taky moc často nekouknu,už pomalu rozcházím nohu a doufám,že brzy berle zahodím.

Zlatý

Jo, je to tak. Trošku pobavení bývá večer,tak pokud můžeš, choď sem večer po 20h. Dopoledne je tu spíše výuka a více těch problémů. Ale o tom to tady je.....

Stříbrný

To chce chlape vydržet. On se tady někdo zkoní a tak se zatím můžeš pobavit nad mým domácím videem. Mazdar!

Zdroj: http://www.ulozto.sk/4747232/j .-elk-j.-last-unchained-melody .3gp

Zlatý

Tak hoď nějakou legraci do placu.

Pokročilý

nediv se tady se jen honí body i já jsem pro ně debyl,nebo debil,už ani nevím......

Bronzový

Milý Bigfoote,tak jsem se chtěla podívat na Tvé otázky a odpovědi,co jsi nám tady vtipného sdělil Ty,ale bohužel nedovoluješ sdílet své otázky a odpovědi.Máš to privátní.Takže mám teď už i já slzu v oku,když nám nedovolíš se na ně mrknout. Jinak pokud chceš vedět co Tě tady čeká,tak asi jenom otázky a odpovědi.

Stříbrný

Musíte i vy tomu napomoc.Neptejte se jak! Konejte podle své vůle.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.