filva

Co máte za zvíře?

Odpovědi
Terryle

kočku

gigi95

psa

anonym

psa

sejtanka

jiné(napište jaké)

Potkana a pěkně vypaseného,sa­mozřejmě laboratorního.

anonym

psa

janek66

jiné(napište jaké)

Od nejmenších křečka Džungarského a Medvědího, pískomila, 4.morčata, 4.zakrslé králíky, kocoura, 2.slepice…úplná zo­o.

barnajka

psa

Zlatý retrívr a boloňáček. Mívala jsem křečky, morčata, donedávna zakrslou králičí lady…a ráda bych si teď na jaře pořídila potkánka. Jsem zvířátkofil, nepomůžu si 🙂

GM

jiné(napište jaké)

V bytě kočku a kocoura vykastrované domácí, na chalupě 7 koček a kocourů, z toho 2 domácí a 5 venkovních, psa bernského salašnického a jezevčici, v králíkárně králíky, v kurníku slepice s kohoutem, ve chlívku 2 prasata. Mívali jsme taky několikero druhů kachen a morky, ale to je už hudba minulosti.

henkl2009

křečka

mám dva křečky.kluka a holku.a plánujeme až jeden umře potkana.

kropitko

psa

dva

coco

jiné(napište jaké)

Morče a"bobra":)))

Rocker

kočku

Máme kocoura,2,5 měsíční štěně bígla a jeho mámu

ReHu

psa

2 ks + kocoura v práci

Michal Kole

psa

kathy-so

jiné(napište jaké)

2 morčátka

dědapetr

rybičky

kotě07

jiné(napište jaké)

Mám psa- briárda. Pak kočku jménem Candy-a zajímavé je, že se snáší… Pak mám 3 koťata-blackie, lilian, mickey…

franku

jiné(napište jaké)

Já mám teda manželku a děti.