Petra09

Co mate radeji reku nebo rybnik a proc?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
venkovan

reka

Je klidná až dravá. Mění své nálady, je proměnlivá. Dokáže být milá, stejně jako zuřivá až smrtelná. V každé situaci má své kouzlo a tajemství.
Prostě a jednoduše – je to ženský rod.

Další odpovědi
Damiana

rybnik

Nebo spíš jezero a také různé vodní nádrže. Stojatá voda mi připadá taková klidnější a tišší, řeka je na mne moc dravá.
Jako malá jsem jezdila na Slnečné jazerá v Senci, bylo tam nádherně, ale když jsem nedávno viděla fotky odtamtud, zbyla jen nostalgická vzpomínka.
Líbí se mi také Liptovská Mara a pak mě přitahují různá horská plesa – ale ne ta zprofanovaná, jako třeba Štrbské, ale spíš polozapomenuté Vrbické. Tam je klídek a pohodička.
Kousek od nás na chatě máme krásný rybník, u toho se relaxuje a maluje jedna radost. Voda je v něm čistá, přímo z lesa a v létě je sen do něj hned po horké noci vskočit. Už se nemůžu dočkat.

poa.li

reka

Plynoucí voda ve mne evokuje obnovu a život. Stojatá spíše pasivní klid.

Patrik76

rybnik

Lepe na me pusobi rybnik s peknyma vlnkama.

terry

reka

Je různá.
Někdy klidná, jindy akční, jindy zase onaká :)

Heřman

rybnik

Vždy kam jsme se nastěhovaly tak jsme bydleli u rybníka a měly jsme problémy z vodou a máme jí i do teď.

Illines

reka

zzzzz

rybnik

akvidzerp

rybnik

anonym

reka

Je čistčí než rybník

samicek333

reka

Přijde mi zajímavější a je v ní větší zábava, i když i rybník má svoje výhody.