Livka

Co máte proti psychologům?

Nejsem psycholog ani nikdo, kdo by je tu chtěl obhajovat. Ale zaujal mě ten počet negativních reakcí v otázce ohledně pláče u psychologa.

Odpovědi
chachar1922

Mně ty reakce nepřišly negativní.

VeRe1983

Já třeba proti psychologům nemám vůbec nic a naopak si jich velice vážím. Pokud narazím na profesionálního a empatického člověka, může mi pomoc. A pokud narazím na rutinéra tak vždy můžu odejít. Ale co mám, tak proti psychiatrům. Všechno. Pohrdám jimi. Naprosto ignorují lidskou jedinečnost a na cokoliv mimo nějakou zcela iluzorní šablonu hledí jako na duševní poruchu. Taky rádi předepisují léky, holt farmaceutický průmysl si potřebuje nahrabat. A když vezmu psychiatrické lágry (nemocnice bych tomu neříkal), tak tyhle tři věci ve mně dávají despekt vůči psychiatrům a té jejich pavědě.