BEAES

Co máte připravení na Dušičky na hrob? Kupujete věnce, nebo si je vyrábíte sami?

Pokud vyrábíte, napište z čeho pro inspiraci.

Nejlepší odpověď
anonym

dělám si je sama,mám už pohřbené rodiče tak chci at aspon na hrobečku mají něco ode mě,jinak je vážu a dávám do nich i malé šišky,nazdobím je i listím které je ted pěkně zbarvené

Další odpovědi
dagry

Někdy vyrábím, někdy kupuji. Jak mi vyjde čas. Když vyrábím, tak si už během léta při vycházkám trhám různé traviny a takové žluté smradlavé kuličky (opět nevím jak se to jmenuje), ale v kytce to vypadá velice hezky. Přidám větvičky šípků, oranžové lampionky mochyně, trošku statice – tu si kupuji, natrhám zelené chvojí (tujky, jalovce a jiné, co kde při vycházkách mi padne do oka. Taková směska a v celku to vypadá vždycky moc hezky. Sem tam šiška, kousek mašličky a tak.

panenka

Já je Beaes kupuji moje Babička si je dělá sama.

morče

Tak já na dušičky na hrob mám koupenou svíčku a malí věneček,protože máme urnu.Ale Děda ten věnce vyrábí na hrob sám a moc pěkný a máje levnější než tady v Praze