Ing.internet

Co máte nejradši na naší zemi?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechno, protože zde žiji celý život, tak jakýkoli pohled, jakákoli situace navozuje vzpomínky, nejen na dětství ale i na celý život. Všechno se mi líbí už jenopm také proto, že se považuji za součást tohoto celku.

Další odpovědi
Deli

Přírodu – lesy, louky. Pohledy do krajiny – mírné, přátelské, uklidňující…

anonym

Vesnička středisková:To není zem-to je zahrádka!Taky se ráda kochám.

hanulka11

že je tam rozmanitá , krásná

salsa verde

pole když kvete řepka a když zraje obilí, hory, les když ráno se dere slunce přes opar v korunách stromů.