filva

Co máte nejradši na jídlo?

Odpovědi
anonym

Vše od masa a zeleninou taky nepohrdnu,ale abych byl konkrétní:takový upečený bůček nemá chybu!

hanulka11

u mě vyhraje řízek teplej či studenej

Janinka :)

nooo nejvíc nejradši mám svíčkovou :)

SajmonModer

Řízek a hranolky! Mňam!

led

Potrebujete recept na jedlo?
Ak nie,
len si podebatovať, potom vaša otázka patrí do aktualit.

dědapetr

Nejraději mám rád vše co je vyuzený ale dobře domácí.

Radak

Nejraději mám šišky s mákem. A všechno, co tady píšou ostatní, bych si taky dala.

hanny 2

Miluju takový ty zapečený mňamky vše v jednom/bram­bory,zelenina,ku­řecí maso,niva,sme­tana,šlehačka/,bo­hužel můj manžel ne,takže vařím většinou českou klasiku.

anonym

Pro „led“ ! Vadí to? mě absolutně ne!

led

Ano, mne to vadí.
Presne pre takéto príspevky porušujúce pravidlá a kódex nás nedávno opustili viacerí zlatí užívatelia.

anonym

Himl,česká i slovenská vláda také porušuje kodex a pravidla a žádný zlatý politik zemi neopustil!!
P.S. Zákon kodex je od toho,aby se porušoval!

led

vidím, že niekto nedebatoval ako ja, ale konal a presmeroval otázku. Dávam za to virtualpalček