annas

Co máte nejraději v předvánoční době?

Nejlepší odpověď
barnajka

Procházky vánočně vyzdobeným městem

…a načuhování lidem do oken :)

Další odpovědi
lexx

Procházky vánočně vyzdobeným městem

Kdysi jsem miloval večerní procházku Prahou od kobyly u muzea Václavákem směrem dolů Na Příkopu, prohlídku obchodů, stánků, dneska je to o hubu a ztrátu peněženky, přinejmenším.

ten který je

Jiná odpověd.

Očekávání doby klidu,odpočinku a meditace.Bohužel skutečnost je mnohdy jiná.

eLx

Nemám rád(a) tuto dobu.

křeč, všichni ve stresu, přetvářka, zkouškový za dvěrma..

hanny 2

Návštěvu vánočních trhů a jarmarků

Jdeme s přáteli,ale ne nakupovat dárky,jen se tak pobavit,dát si něco dobrého k jídlu a pití,vystát si frontu na trdelník.Konečně poslední roky mají tyto akce vánoční atmosféru,ne prodej hadrů od Vietnamců!

Drap

Jiná odpověd.

Očekávání té atmosféry / nemyslím atmosféru ze supermarketů / , vracení se ve vzpomínkách, většina lidí se těsně před vánocemi zdá přátelštější, hodnější.......

tom004

Návštěvu vánočních trhů a jarmarků

Ale i ty procházky.Je docela zajímavé pozorovat,jak lidi „plaší a blbnou“,občas se zastavit a poslouchat jejich jejich hovory,někdy jsou,jak se říká,na hranici „šílenství“. My se nezměníme.I kdyby bylo všechno 100% dostupné,vždy dokážeme najít něco,co je třeba mít teď hned. 🙂

WeeBear

Pečení cukroví a výzdobu bytu

Pečení cukroví miluji! 🙂

Byt sice zdobíme, ale to už mě tolik nebaví. Nejradši se motám v kuchyni. Jen to nádobí by se mohlo umýt samo. 🙂

anonym

Návštěvu vánočních trhů a jarmarků

Jednu sezónu jsem dělal správce vánočních trhů, takže trochu profesionální deformace.
Sleduji odborné věci na rozdíl od řadových návštěvníků, ale svařák si dávám jen u ověřených prodejců s poctivou recepturou a kvalitním vínem, což je v Praze letos jen na Staromáku a na Kubáni.

MILAN1961

Jiná odpověd.

Klid-pohodu a hlavně staré české pohádky,dávají je každý rok,ale naše pohádky se neokoukají.

Heřman

Jiná odpověd.

Balení dárků a čekání na Vánoce.

kapka

Procházky vánočně vyzdobeným městem

Jikra

Procházky vánočně vyzdobeným městem

iwetax

Procházky vánočně vyzdobeným městem

Rico

Procházky vánočně vyzdobeným městem

samicek333

Procházky vánočně vyzdobeným městem

pokud teda je vyzdobeno