Galax

Co máte nejraději???

Opravdu se nad tím zamyslete…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Život!

Další odpovědi
anonym

V atmosféře pohody asi spoustu různých příjemných věcí, ale kdyby šlo do tuhého, asi by převážila rodičovská láska, takže své děti (více než sebe), ale to ty ještě nemůžeš pochopit.

Bublinnka

Klid v duši

anonym

Chodit brzy po ranu na houby ( mam les 1 m za mym pozemkem ) – chodim tedy v nocni kosili ( kterou mam po babi ) … citit tu vuni lesa a hub a strasit mnou a tou nocni kosili ostatni houbare , aby mi nechodili " do meho " lesa. !
🙂 -iv-

terry

K jídlu???

E.n

Všechno a všechny, kdo si to opravdu zaslouží, rodina je samozřejmost a opravdové kamarády vidím jenom ve zvířatkách.