jirka F

Co máte nejraději na zimě?

Já mám například rád koulování, sáňkování, bruslení, válení se se psem ve sněhu atd.

Nejlepší odpověď
štamgast

Já mám nejradši, že není vedro.

Další odpovědi
redy

Na zimě mám nejraděj, když končí 🙂

Lamalam

Neštípou komáří a neřvou ptáci.

arygnoc

dovolenku v teplých krajoch.

😉

quentos

Ten pocit, když se přijde z třeskuté zimy do tepla a zahřeju se čajem se slivovicí ;{)>

… a pak samozřejmě ty dva týdny volna, Vánoce a Silvestr :{)>

anonym

možná to zní divně, ale rád hrabu sníh hrablem a zametám

anonym

Teplo převažuje, ale jinak řeznické a uzenářské práce.

RyuzakiKate

Mám to podobně jako quentos – když přijdu zmrzlá a můžu si dát teploučký kakao nebo dobrej čajík, slivovice mi smrdí :D
Kdyby byly hromady sněhu, tak ji mám ráda víc… Líbí se mi, jak to křupe pod nohama, ráda koukám z okna na pozvolna padající sníh, je pěkný, když je slunné odpoledne a sníh se třpytí…
Ale fakt nemám ráda třeskutě třeskutou zimu, sňáto (sníh + bláto), brzké stmívání atp., o tom otázka sice není, ale proč si trochu nepostěžovat, že :P

zjentek

že může bejt „třeskutá“ ..to léto prej nemůže

JájsemRaibek

Vůbec, ale vůbec nic.
Jinak viz odpověď: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-radsi-leto-nebo-zimu

Muffz

Mam rad pohled na zasnezenou krajinu, jinak nesnasim na zime vsechno ostatni.

Natalka2010

Já mám ráda zimu. Vždy je vidět krásná zasněžená krajina. Vznikají krásné fotky. Hlavně!!!! užiješ si hodně zábavy (sáňkování, koulování.....) I lyžařské výcviky se školou jsou super. Prostě plno srandy (já osobně mám ale radši léto) :D :D :D :D

marci1

Já mám nejraději válení v peřinách, nebo ve vaně. 🙂
Také strašně ráda stavím sněhuláky, ale bohužel se sněhem je to v poslední době trošku horší. 🙂

ReHu

Lyžovačku.

anonym

Rád lyžuju,mám rád sníh,ale zimu né,když moc mrzne.
Raději se potím než tuhnu.

talka

UŽ nic – kde ty loňské sněhy jsou! Už se jen kochat pohledem na ojíněné stromy, sněhobílou přírodu, rampouchy etc.