franku

Co máte dnes k obědu?

Já minutku,takže si pochutnám.
Doplňuji:
Všem díky za odpověd.Asi jste si taky pochutnali.

Odpovědi
SajmonModer

Kuřecí řízek a brambory, mňamka!

panenka

Hranolky,řízky a šopský salát

dědapetr

Dnes špenát s vajíčkem a brambor.

quentos

výborný ruský boršč. Vodkou ho ale nezapiju ;{)>

anonym

Dnes už mnou zmiňovaná svíčková.

hanny 2

Vepřové maso potřené hořčicí pečené na zelenině/mrkev,ci­bule,česnek/,po­sypané tymiánem a brambory,okurkový salát.Tak trochu můj výmysl – trochu odlehčená verze všech těch zimních jídel.

tom004

Řízek z krkovice,salát chudých šumavský.

Terryle

jestli to vůbec lze označit za oběd, tak dva flákance nádhernýho vepřovýho, tři dny naložený v česneku a oleji, takže bylo jako med. Osmahlý na pánvi, nebe v puse. A k tomu opečenej toustovej chleba, protože jsem ho potřebovala zlikvidovat před odjezdem domů. Pořádný jídlo, hodný tohoto označení, bude večer.

anonym

Polévka z uzeného masa,uzené,zelí ,brambor.

ReHu

Asi si zajedu pro pizzu, ale také díky za inspiraci, dostala jsem chuť na špenát.
Jen mě zklamal ten řízek + hranolky. Myslím, že to je smaženého přespříliš.

hanulka11

U nás k obědu byla hovězí polévka se zeleninou
Já měla široké nudle s kuřecím masem a zeleninou a zbytek rodiny řecké stifado