sarinks258

Co máš zmáčknout na klávesnici,když mi zmizí to okénko nahoře?

Ahojky,potřebuju poradit.Omylem jsem něco zmačkla na klávesnici.Zmizela mi okénko nahoře.Tam jak se vkládá odkaz,nebo když chcete stránku minimalizovat či maximalizovat­.Objeví se jenom,když na to najedu myší.Když myší hejbnu pryč,zase to zmizí.Nevíte jakým tlačítkem na klávesnici,aby se to znovu objevilo a nezmizelo?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejspíše jste si zapnula takzvaný FullScreen (Ořezaná verze přes celý monitor.)

Opera, Internet Expolerer, Google Chrome a Firefox má na to tlačítko F11.

Další odpovědi
RedBox

Je to režim FullScreen. Stačí zmáčknout F11. Pokud to nezabere tak některé aplikace běžící v prohlížeči si automaticky dají fullscreen a nezbývá nic jiného než aplikaci ukončit popř. restartovat celý prohlížeč