Avatar uživatele
anonym

Co máme dělat, když moji manželku napadl ve vzteku její otec – rozběhem jí kopnul do pravého kyčle.Viděli to dva sousedi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

No Vy toho asi moc nenaděláte, to si bude muset vyřídit manželka, samozřejmě jí buďte oporou. Doporučuji se ale v takovéto situaci se moc neangažovat, aby se to pak třeba neobrátilo proti Vám.
Doplňuji:
Tak abych to uvedla na pravou míru, myslela jsem tím tohle, když tchánovi rozbije hubu, uřízne koule a udělá to,tak jak chcete vy, tak si půjde pravděpodobně sednout, další riziko je v tom, což mi nedokážeme posoudit, jaký má vztah s otcem dcera. Manžel se jí zastane, zavolá Policii, tchán dostane podmínku a ona pak bude naštvaná na manžela, že se jí zastal a ublížil tatínkovi…To jsou běžné situace z praxe…takže nevím čemu nerozumíte, děje se to dnes a denně.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fallen Angel

Nechápu reakci kopitka. Jak jako se neangažovat? Okamžitě volat policii, je to úmyslné ublížení na zdraví. Kor, když máte svědky.

Já osobně bych být váma dala tatíkovi v soukromí pořádně přes hubu, uřízla koule atp. Je to pěknej ubožák. Plivla bych mu do ksichtu a vysrala do klína.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek