verka

Co mám zvolit za restauraci? Vietnam nebo Čínu?

Co byste z těchto volili vy? Vnímáte rozdíl?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já chodím do čínské -nevidím rozdíl.

Další odpovědi
iceT

Chodim do cinskeho bistra,u nas je ted jedno nove,otevrene asi rok a tam chodim nejradeji.Jsou sice o kapanek drazsi,nez ostatni podobne jidelny,ale maji alespon WC a to jsem u tech druhych nezaregistrovala.
Rozdil take nevidim.

magicm18

verko zvolte restauraci podle toho jak to tam vypada treba s hygienou,jak na vas pusobi prostredi,nebo treba jaci lide se tam schazi.Myslim,ze sortiment a nabidka bude priblizne stejna.Ovsem na cem opravdu zalezi je KUCHAR!Kvalitni restauraci poznate take podle toho,ze tam chodi lidi a ze si jidlo pochvaluji.

marpet

Ani jednu.Šla bych do ČESKÉ.