natys

co mam za virážku když mam pupínky na obličeji na rukou a na zádech?

Nejlepší odpověď
anonym

Může to být kopřivka, alergie, spalničky, zarděnky a spousta dalších nemocí, které se mohou projevovat „pupínky“. Doporučuji zítra upalovat k lékaři a nehledat řešení na Odpovědích.cz.
Tady skoro na 100% žádný lékař nesedí a ani ten by Ti nedokázal odpovědět, aniž by Tě viděl.

Další odpovědi
terry

To nemůžeme pi internetu vědět. A může být velmi mnoho důvodů, proč jsi dostala vyrážku. Napsala jsi moc málo informací. Jak vypadí puchýřky, jak jsou velké, jedstli jsou podlité, jestli je pokožka začervenalá,svě­dí,.....atd.
Po internetu to nepozná ani doktor.
Asi budeš muset k lékaři.
Doplňuji:
Nejsi alergická na popcorn, o který ses podělila se psem?

50centes

pupínkovku