Král Honza

Co mám udělat v případě, že si mě na ulici vyhlidne skupina cigánů, obklíčí mě, začne mi nadávat a nikde nikdo nebude?

Nejlepší odpověď
setapouch

Zvednout telefon a vytočit 156 nebo 158.
Doplňuji:
Na teoretické scénáře teoretické řešení.

Další odpovědi
Damiana

Nemožné! Tohle se přece nikdy nemůže stát!
Leda, že by sis začal sám a rasisticky na ně pokřikoval. Pak si za to můžeš sám, ty hambáři, tyhle vzory ctnosti a jemnocitu jsi neměl provokovat. Cigáni jsou přece elita, ti nejslušnější, nejempatičtejší a nejlaskavější lidé, na kterých stojí budoucnost našeho státu!

PetrXY

Co nejrychleji utíkat.

anonym

Rozbul se nahlas, chyť se za srdce, lehni si a dělej omdlení, oni jsou to potkani zbabělý a možná utečou, nesmíš u sebe ale mít nic, co by stálo za šlohnutí, oni stihnou všechno, okrást i utýct.Volat policii nestihneš ani náhodou. Neprocházej místy, kde bys byl sám, žádný zkratky, parčíky atd…jdi po frekventované ulici.I když ani na to bych nespoléhala, je to banda nemyslících tvorů, napadne je cokoliv a kdekoliv, ale možná bys měl aspoň svědka, i když lidi maj tak naděláno ze strachu z problémů s nimi, že radši budou dělat v tu chvíli slepý, hluchý, němý, chromý…nepomůže nikdo, nespoléhej na nikoho.

mosoj

Hodit hrdost za hlavu a zdrhnout.
Doplňuji:
Cestou se pohlédnout po pořádném klacku, nejlépe sukovici. Kovovou rouru nenajdeš, tu už dávno uklidili.

klumprt

Pokud by po tobě něco chtěli, např. mobil, peníze, nebo i boty, tak jim je dej. Pokud tě začnou tlouct a kopat, tak je vhodné stočit se do klubíčka a chránit si hlavu a břicho. Ledviny a páteř si neuchráníš, takže pokud možno si lehni zády ke zdi. Pokud by byla jakákoli možnost utéct (např. skulina v obklíčení), tak se dej na úprk a když tě budou pronásledovat a budeš mít ještě něco, co by je mohlo zajímat, tak to odhoď a oni se třeba pro to zastaví. Utíkej kamkoli, kde je možno předpokládat výskyt slušného člověka nebo pomoc (obchod, hospoda, nádraží, v nejlepším případě policejní stanice). Během útěku co nejíc řvi, zejména pokud je to v oblasti, kde bydlí slušní lidi, třeba někdo zvolá policajty. Když už by tě tloukli, tak ale moc neřvi, mohli by tě chtít umlčet.

Beer4Real

Pro tyhle případy nos u sebe granát.
Drž ho v ruce a až tě obklíčí tak to odpal.
Zbavíš se problému.
I sebe :)