pidhard

co mam udelat proto abych na setoboxu naladil cz programy zesilovač mam a chytam pouze sk dik za info

Doplňuji:
bydlim v Hradku tot je kousek od SK hranic antenu mam natočenou na ostravu tam jsem chytal i puvodně analog typ přistroje je: ECG DVT 860 babi jsem koupil ten samy a chyta o par kilometru dal naprosto vše…

Nejlepší odpověď
www

Málo informací, všeobecně:
Přijmeš jen už signály, které jsou v dosahu a antény, nebo je dává poskytovatel.
Na STB zvolíš vyhledat (naladit) digitální signály, také ale analogové.
Všechny volné by pak měly být zobrazeny.
Doplňuji:
Edit: ..jen ty signály, které jsou v dosahu antény..

Další odpovědi
Ar

Nejprve bude potřeba uvést v jaké lokalitě bydlíte, jaký STB chcete naladit atd. Pokud vám jdou naladit slovenské programy a české ne, předpokládám, že budete někde na pomezí. Možná bude problém v tom, že anténa bude natočena na slovenský vysílač a ne na český. Jestli máte zesilovač a signál českých programů je hodně silný, je signál přebuzený a pak se na TV chová jako signál velmi slabý.
Prostě je málo info aby se dalo kloudně odpovědět

terry

Většinou se nastaví ČR a pak už se hledá automaticky.
V jiném případě bys měl ASPOŇ napsat typ a výrobce STB.