Pažout

Co mám udělat proti tomu abych si neloupala kůži kolem prstů na rukách?

Mám strašný zlozvyk-loupu si kůži kolem prstů.
Prosím pomožte mi nějakou radou
Děkuji

Nejlepší odpověď
bolak

zaměstnej ruce nějak jinak

běž si zaplavat nebo zahrát tenis, míň se nuď a řekni rodičům ať tě nenervujou, pokud nechcou abys dopadla jako Jeff Goldblum v The Fly

Další odpovědi
VIKTORIÁ

Kamarádka měla ten samý problém tak jsem ji poradila, aby si ruce mazala vonavým olejem , nebo nejakým krémem, který nechutná zrovna dobre. OD té doby už si odvykla.. :)

Děda Louda

Není zrovna jasné, na co se ptáš. Chceš poradit něco proti neloupání, ale z dalšího vyplývá, že máš problém zcela opačný. Zbývá tedy jedině poradit buď přestat nebo začít loupat. Rozhodni se pro variantu, kterou máš na mysli.